Działka budowlana Żórawina
Żórawina, dolnośląskie
- 768 000 zł
- 1 498 m²
- 512,68 zł/m²
Anna Doradca
Skontaktuj się
Działka budowlana Żórawina
Żórawina, dolnośląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Żórawina
Zaktualizowane: 22 maja 2026
768 000 zł 1 498 m² 512,68 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 768 000 zł (512,68 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 498 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 1745/13327/OGS
Lokalizacja
- Adres: Żórawina, wrocławski, dolnośląskie
- W pobliżu: fitness, bank
Opis nieruchomości
Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja!
Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie.
Teren w pełni uzbrojony.
MPZP - budowa jednorodzinna.
Biuro
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )
789 100...
789 100 422